Szia :) én Anna vagyok . A barátaimnak csak Nusi . Köszöntelek az első blogomon :) .
Magamról: Lényegében én egy egyszerű lány vagyok . A "nyávogós" kategóriától messze állok ( nem akarok senkit se megsérteni bocsi ha igen ) inkább az őszinteségemről ismernek az emberek . Szeretek animét rajzolni . Főleg lány karaktereket mivel fiúkat egyenlőre nem tudok . (Ha valamit rosszul írok akkor bocsánat ) Nyugottan mond el a véleményed a blogról vagy velem kapcsolatban pl: miben változtassak vagy ilyesmik ( nem fogok megsértődni nyugi) .Na ennyit magamról :)
A Történetről: Nem akartam egy Love storyba rögtön belevinni téged kedves olvasó . Inkább fokozatosan kialakított történetet szeretnék . Persze lesz benne olyan is de nem rögtön meg minden . A történet egy egyetemi bandáról szól akik imádnak bulizni és mindenféle őrült dolgot csinálni. Ők egy albérletben laknak és a történet rögtön nyáron kezdődik ( tudom tudom hülye ötlet az hogy itt van a nyakunkon a tél de én meg rögtön nyárral kezdek . bocsi ha valakit ez zavar csak így kerek az egész) . A főszereplő Angel lessz aki egyben szerény és visszahúzodó de őrűlt és kedves lány . Az albérletben lakók: Lisander , Angel, Castiel, Rosalia, Kentin, Nina . Röviden a kapcsolatokról :
Nina :(itt kicsit nagyobb mint a csábításból jelesben . Annyi éves mint a többiek . ) Lisander barátnője ,
Castiel :Lisander és Kentin haverja .Csak most jött az egyetemre . Nem ismeri a lányokat .
Lisander: Mindenkit ismer . Angel legjobb barátja .Nina pasija.
(az izmos) Kentin: Mindenkit ismer . A csapat bolodja .
Angel: őt már kitárgyaltuk. Mindenkit ismer kivéve Castielt.
Rosalia: Mindenkit ismer kivéve Castielt.
Naa ez is kitárgyaltuk . ennyit így bevezetőleg :) . Remélem bejön majd a történet :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése