2014. november 22., szombat

Egy kicsit magamról és a történetről

Szia :) én Anna vagyok . A barátaimnak csak Nusi . Köszöntelek az első blogomon :) .

Magamról: Lényegében én egy egyszerű lány vagyok . A "nyávogós" kategóriától messze állok ( nem akarok senkit se megsérteni bocsi ha igen ) inkább az őszinteségemről ismernek az emberek . Szeretek animét rajzolni . Főleg lány karaktereket mivel fiúkat egyenlőre nem tudok . (Ha valamit  rosszul írok akkor bocsánat ) Nyugottan mond el a véleményed a blogról vagy velem kapcsolatban pl: miben változtassak vagy ilyesmik ( nem fogok megsértődni nyugi) .Na ennyit magamról :)

A Történetről: Nem akartam egy Love storyba rögtön belevinni téged kedves olvasó . Inkább fokozatosan kialakított történetet szeretnék . Persze lesz benne olyan is de nem rögtön meg minden . A történet egy egyetemi bandáról szól akik imádnak bulizni és mindenféle őrült dolgot csinálni. Ők egy albérletben laknak és a történet rögtön nyáron kezdődik ( tudom tudom hülye ötlet az hogy itt van a nyakunkon a tél de én meg rögtön nyárral kezdek . bocsi ha valakit ez zavar csak így kerek az egész) . A főszereplő Angel lessz aki egyben szerény és visszahúzodó de őrűlt és kedves lány . Az albérletben lakók: Lisander , Angel, Castiel, Rosalia, Kentin, Nina . Röviden a kapcsolatokról :

Nina :(itt kicsit nagyobb mint a csábításból jelesben . Annyi éves mint a többiek . ) Lisander barátnője ,


Castiel :Lisander és Kentin  haverja .Csak most jött az egyetemre . Nem ismeri a lányokat .

Lisander: Mindenkit ismer . Angel legjobb barátja .Nina pasija.

(az izmos) Kentin: Mindenkit ismer . A csapat bolodja .

Angel: őt már kitárgyaltuk. Mindenkit ismer kivéve Castielt.

Rosalia: Mindenkit ismer kivéve Castielt.

Naa ez is kitárgyaltuk . ennyit így bevezetőleg :) . Remélem bejön majd a történet :)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése