1 fejezet :)
Sziasztok én Angel Wings vagyok és az egyetemre járok már kerek egy éve a legjobb barátaimmal Lisanderrel , Ninával,Rosalával és Kentinnel . Ezen a nyáron úgy döntöttünk összeköltözünk . Mert miért ne?!
Éppen a reggelimet csináltam az új albérletünkben amikor Lisander mellén lépett.
Lisander: Angel lenne egy dolog amit meg kell beszélnünk.
Én: Ne kímélj.
Lisander: Ideköltözhetne az egyik haverom hozzánk?
Én: Ha nem egy orbítális barom és nem rendetlen akkor igen . ( szeretem ha minden tiszta)
Lisander: Hááát ....
Én: Mi hát?
Lisander : És ha csak kicsit bunkó és csak kicsit rendetlen?
Én: Hát jó ... de nem én fogok takarítani mindenki után !
Lisander : Miattam nem is kell . Tudod hogy én is szeretem ha minden tiszta.
Én: hát persze hogy tudom :)
Lisander: akkor fel is hívom .
Én: Oké :)
Lisander leült az étkezőasztalhoz és bepötyögött egy számot a telefonjába .
Közben én nagyban kentem meg nutellával a palacsintámat amikor betoppant az ajtón a zavaró tényező: Kentin . Kentin sose hagy engem kaját csinálni . Mindíg azt sujkojja belém hogy rendelni sokkal könnyebb .. na persze . Én maradok a főztömnél és eddig nem volt rá panasz senkitől.
Kentin odatoppant mellém és elkezdte a sokásos mondokáját.
Kentin:Jaj már megint.. Mit mondtam neked ? Többet kéne enned . Olyan vagy mint egy fűszál .
Én:Köszi a bókót de most is öt palacsintát eszek . Az nem elég?
Kentin: Háttt . Jó lehet hogy elég de akkor is egyél többet.
Én: Oké
Lisander közben megdumálta a dolgot a haverjával és ő is odajött hozzánk
Én ott álltam a pultnál és Lisander és Kentin szinte rámmásztak ahogy nézték mit alkotok a palacsintával.
Én: Fiúk!
Kentin: Miaz?
Én: Nem kapok levegőt!
Lisander: Miért?Mi a baj?
Én: Hát hogy beszorítotok és ide leheltek és nem kapok levegőt!
Erre mind a ketten tettek egy lépés hátra.
Én: Köszike :)
Leültem az étkezőasztalhoz és elkeztem nyammogni a palacsintámat . Kentin és Lisander is leült mellém.
Én: Mikor jön?
Lisander: Ki?
Én:A haverod.
Lisander ránézett az órájára.
Lisander: Perceken belül.
Én: És hol fog aludni?
Lisander: Majd veled .
Én voltam az eggyetlen aki egyedül aludt mert Rosa Ninával Kentin pedig Lisanderrel.
Én: Mi? Dehát lehet hogy horkol és nem tudok aludni.Meg nem is ismerjük egymást . mi lesz ha utál?
Lisander: Nyugi. Minden lányt utál elsőre .
Én: Köszi ezzel irtóra megnyugtattál -.-
Lisander: Hidd el jó lesz .
Kentin: Legalább lesz még egy barátod .. vagy nem
Én: És hogy néz ki?
Kentin: Az meglepetés . :)
Én: akkor biztos nem jó pasi ha így titkoljátok.
Kentin és Lisander egymásra néztek és elkezdtek röhögni .
Én: Most mi van ?
Lisander: Meg fogsz lepődni én úgy érzem .
Ekkor csöngetés hallatszott és tudtam hogy megjött a végzetem .
Lisander: megyek és kinyitom . Jó lenne ha felöltöznél .
Berohantam a szobámba és felöltöztem . Fekete naci , magassarkú és egy piros félvállas póló.
Berohantam a fürdőbe és gyorsan megcsináltam a sminkem .Hallottam hogy valaki belép a bejárati ajtón és Lisander köszön neki.
Kimentem a konyhába és vártam hogy a titokzatos idegen betoppanjon.
Ez meg is történt de nem erre számítottam . Lisander szólt hogy menjek oda hozzájuk.
Lisander: Ő itt Castiel . Castiel Ő itt Angel.
Szóval Castiel .. magas , komoly izmos testalkatú igen morcos fiú. Tűzvörös hajjal és szürke szemekkel.
Castiel: Csá.
Én: Szia.
Próbáltam kedvesnek tűnni és mosolyogni de ő észre se vette.
Megfordult és Lisanderrel kezdett beszélni .
Itt úgy döntöttem inkább visszavonulok de Lisander megakadályozta az eltávozásomat.
Lisander: Ne menj . Maradj itt velünk.
Odaálltam Lisander mellé és belekaroltam.
Castiel: Ő a csajod?
Olyan piros lettem mint amilyen a pólóm vagy mit Castiel haja.
Lisander: Nem dehogy . Nina a szobában alszik .
Castiel:Akkor ő szabad?
Lisander: Persze.
Én: Persze?
Lisander: Vagyis , igen.
Én: Na így már jobb.Castiel?
Castiel: Mivan?
Én: Megmutassam a szobánkat?
Castiel: Szobánkat?
Én: Te és én vagyunk egy szobában.
Castiel: Hát jó. Mutasd.
Én: Erre.
Elvezettem a szobánkig és meg is mutattam neki.
Castiel: Hát ez átalakításra szorul .
Elment és poszterekkel meg festékszórókkal tért vissa . Elkezdte "kidekorálni" a szobát mindenféle rock zenekarok posztereivel és különböző rémísztő feliratokkal. Hogy néhányat említsek.Megöllek , vér és még egyéb nyalánkságok. Én meg csak néztem hogy most meg mit csináljak.
Én: Castiel?
Castiel: Mivan?
Én: Ez neked tetszik így?
Castiel: Igen . Miért? Neked nem? Az engem nem izgat . Az van amit én akarok.Világos?
Én Csak néztem Castiel szemébe .Erre a megnyilvánulására egyszerűen semmilyen kedves szó nem hathatott.Most mit mondjak ? Hogy igen? Dehát ez undorító és eggyáltalán nem művészi.összefestette a falat mindenféle pszichopata felirattal és én ezt viseljem el?
Én: De.. ez..
Castiel: igen?
Én: nem az én stílusom
Castiel: Képzeld . Nekem meg nem stílusom a szivecskék és a mindenféle hülyeség .
Én: De nincs is ilyen a szobámban.
Castiel odalépett az íroasztalomhoz és felvette a perselyemet és a hógömbömet.
Castiel: De ilyen meg ilyen van . Ezek is hülyeségek.
Ekkor eltört a mécses ugyanis pont azt a két dolgot választotta ki amit az anyukámtól és az apukámtól kaptam . Akik egy éve meghaltak .
Elkezdtem sírni , kirohantam a szobából a fürdőbe és bezártam az ajtót.
Castiel szólt Lisandernek hogy "hisztizek" és jöttek is a segítségemre.
Lisander: Angel.Hagy menjek be.
Én csak zokogtam ahogy csak tudtam és nem válaszoltam.
Lisander: Kérlek.
Odamásztam az ajtóhoz és kinyitottam Lisandernek. Beengettem majd utána bezártam az ajtót.
Lisander tudta mi a baj hiszen ő mindent tud rólam . Semmit nem titkolunk egymás előtt. Lisander megölelt és adott egy zsepit.
Lisander: Beletrafált mi?
Én: Bele.
Lisander: Nyugodj meg. Nincs semmi baj.
Hallottam hogy valaki nekidől a fürdőszoba ajtajának és ezt mondja: Basszus.
Én: Azt mondta hülyeségek . Arra két tárgyra ami a világon a legtöbbet jelent nekem.Ez volt a legrosszabb dolog amit mondhatott nekem .
Lisander: Tudom hogy ez nagyon rosszul esett de
Belevágtam Lisander szavába mielőtt végigmondthatta volna .
Én:De mi?! Menjek ki és mondjam azt hogy semmi baj amikor semmi nincs rendben?!
Lisander: Ezt nem mondtam . Csak nyugodj meg .
Lisander kiment a fürdőből és néhány percel később én is követtem .
Remélem tetszett az első fejezet :) . Jön a többi is igérem :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése