Végre elkészültek a csajok így indulhattunk mert már 6 óra volt.A fiúknak igazából nem kellett készülődniük mert ők mint tudjuk mindíg tökéletesek .
Én: Indulhatunk már?
Lisander: Szerintem igen .
Kinyitottam a bejárati ajtót és a többiek kicsődültek rajta kivéve Castielt aki még mindíg a kanepén ült. Odamentem hozzá és mivel lányból vagyok és tudom hogy mivel lehet rávenni egy fiút hogy azt csinálja amit te akarsz ezért átváltottam "csábos" csajjá .
Én: Castiel?
Castiel: Mivan?
Én: Jössz ?
Castiel: Minek?
Én: Én veled akarok menni.
Castiel: Tényleg?
Én: Teljesen komolyan . Na gyere!
Megfogtam Castiel kezét és húzni kezdtem.Láttam a szemem sarkából hogy a többiek hogy bámulnak minket.
Castiel: Jólvan. Csak engedj el!
Én: Hát jó .
Csatiellel elindultunk a kijárati ajtóhoz és a többiek gyorsan visszaiszkoltak kintre hogy nehogy meglássam hogy leskelődtek.
Én: Láttam én sráccok.
Kentin: Mit?
Én: Azt hogy itt kukkoltatok minket. Hát milyen dolog ez .
Rosa: Bocsánat.
Én: pfff..Na jóó mostmár menjünk.
elindultunk a bulizóhely felé ami most egy házibuli volt Rosa pasijánál Leigh -nél. Mi csak L- nek hívjuk mivel a rendes nevét nem lehet kiejteni normálisan. Na ugye nagyba mentünk a helyhez és ugye rajtam igen magas magassarkú volt ugyancsak a lányokon is. És jött a bucka amibe sikeresen mind a hárman elbotlottunk. Igencsak vicces látványt kelltett az egész .. a fiúknak akik elkezdtek röhögni . Nemhogy felsegítettek volna minket .Áááá de hogy. Igyhát felálltunk mi nagy nehezen.
Én: De izék vagytok!
Kentin: Miért is?
Nina : Igen Lisander!
Lisander: Nyugodjatok meg.
Rosa: Akkor kérjetek bcsánatot!
Lissander,Kentin: Bocsánat.
Castiel: Bocs
Mentünk is tovább és szerencsére nem volt több bucka az úton.
........................
Kis idő múlva oda is értünk a helyre és előre mondom mi a csjaszikkal a buli megmentői vagyunk . A fiúk nem ők csak álnak meg iszogatnak.Kentin meg csajozik....
Beléptünk az ajtón és a ház tele volt emberekkel . Bömbölt a zene és sok pia is volt.
Én: Tökéletes.
Rosa: Az ám . De ma csak te fogsz bepasizni Angel.
Én: Tudom.
Leight közben odajött hozzánk.
Leight: Sziasztok! Angel beszélhetek veled egy pillanatra.
Én: Persze.
Leight: Figyu. Tudom hogy neked gyönyörű énekhangod van. Énekelnél nekünk ?
Én. Persze. Mit énekeljek?
Leight: Ami csak szeretnél.
Én: Van egy üres szoba?
Leight: Megmutatom.
Leight- tel felmentünk az emeletre és megmutatta az üres szobát , majd elment .
Kicsit beénekeltem és eldöntöttem mit énekelek.Egy lassú számot.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése