2014. november 23., vasárnap

3.fejezet

3.fejezet

Végre elkészültek a csajok így indulhattunk mert már 6 óra volt.A fiúknak igazából nem kellett készülődniük mert ők mint tudjuk mindíg tökéletesek .

Én: Indulhatunk már?

Lisander: Szerintem igen .

Kinyitottam a bejárati ajtót és a többiek kicsődültek rajta kivéve Castielt aki még mindíg a kanepén ült. Odamentem hozzá és mivel lányból vagyok és tudom hogy mivel lehet rávenni egy fiút hogy azt csinálja amit te akarsz ezért átváltottam "csábos" csajjá .

Én: Castiel?

Castiel: Mivan?


Én: Jössz ?

Castiel: Minek?

Én: Én veled akarok menni.

Castiel: Tényleg?

Én: Teljesen komolyan . Na gyere!

Megfogtam Castiel kezét és húzni kezdtem.Láttam a szemem sarkából hogy a többiek hogy bámulnak minket.

Castiel: Jólvan. Csak engedj el!

Én: Hát jó .

 Csatiellel elindultunk a kijárati ajtóhoz és a többiek gyorsan visszaiszkoltak kintre hogy nehogy meglássam hogy leskelődtek.

Én: Láttam én sráccok.

Kentin: Mit?

Én: Azt hogy itt kukkoltatok minket. Hát milyen dolog ez .

Rosa: Bocsánat.

Én: pfff..Na jóó mostmár menjünk.

elindultunk a bulizóhely felé ami most egy házibuli volt Rosa pasijánál Leigh -nél. Mi csak L- nek hívjuk mivel a rendes nevét nem lehet kiejteni normálisan. Na ugye nagyba mentünk a helyhez és ugye rajtam igen magas magassarkú volt ugyancsak a lányokon is. És jött a bucka amibe sikeresen mind a hárman elbotlottunk. Igencsak vicces látványt kelltett az egész .. a fiúknak akik elkezdtek röhögni . Nemhogy felsegítettek volna minket .Áááá de hogy. Igyhát felálltunk mi nagy nehezen.

Én: De izék vagytok!

Kentin: Miért is?

Nina : Igen Lisander!

Lisander: Nyugodjatok meg.

Rosa: Akkor kérjetek bcsánatot!

Lissander,Kentin: Bocsánat.

 Castiel: Bocs

 Mentünk is tovább és szerencsére nem volt több bucka az úton.

........................

Kis idő múlva oda is értünk a helyre és előre mondom mi a csjaszikkal a buli megmentői vagyunk . A fiúk nem ők csak álnak meg iszogatnak.Kentin meg csajozik....

Beléptünk az ajtón és a ház tele volt emberekkel . Bömbölt a zene és sok pia is volt.

Én: Tökéletes.

Rosa: Az ám . De ma csak te fogsz bepasizni Angel.

Én: Tudom.

Leight közben odajött hozzánk.

Leight: Sziasztok! Angel beszélhetek veled egy pillanatra.

Én: Persze.

Leight: Figyu. Tudom hogy neked gyönyörű énekhangod van. Énekelnél nekünk ?

Én. Persze. Mit énekeljek?

Leight: Ami csak szeretnél.

Én: Van egy üres szoba?

Leight: Megmutatom.

Leight- tel felmentünk az emeletre és megmutatta az üres szobát , majd elment .

Kicsit beénekeltem és eldöntöttem mit énekelek.Egy lassú számot.

A Thousand Years - Christina Perri-től . Tökéletes.

Lementem a többiekhez és megmondtam a hírt.

Én: Énekelni fogok!

Kentin: Tényleg?

Én:  Aham.

Rosa: Olyan szép hangod van.Mit énekelsz?

Én: Egy lassú számot.

És már szólt is Leight hogy menjek a rögtönzött színpadra.

Elkezdődött a dal.A kedvencem.  

Majd elkezdtem énekelni többen elkezdtek lassúzni aminek nagyon örültem.Többek között Lisander és Nina , Rosa és Leight.Én pedig Castielt néztem ahogy a kis puncsát iszogatta . Eszembe jutott Apa és Anya is. Anya kedvenc dala volt ez.És vége is van a dalnak .Mindenki tapsolt, és követelték hogy más számot is énekeljek el.Sajnos nem volt több dal a tarsojomban ezért be kellett érniük ezzel.

Odaakartam menni ismét a többiekhez de egy fiú megfogta a kezem .

Én: Mi?

??: Szia cica!

Én: Haggyon békkén!

??: Nem!

A pasas magához húzott és meg akart csókolni de ekkor sikítottam egyet.Mire kinyítottam a szemem a pasasal verekedtek valakik . a valakik pedig az én kedves barátaim voltak. Kentin és Castiel. Lisander azért nem , mert ő nem verekszik. Semmikor és sehol.

Én: Fiúk!

Rosa és Nina arrébb húzott nehogy bajom essen .Leakartam állítani a fiúkat .De mire szóltam volna szerencsére abbahagyták .Odarohantam Castielhez és Kentinhez és megöleltem őket.

Én: köszönöm sráccok.

Kentin: Semmiség :)

Castiel: Jah .. az.

Felnéztem Castielre és láttam hogy rendesen megütötték. 

 Én: Úristen!

Castiel: Mivan?

Én: Az arcod

Castiel: Semmiség.

Most Kentinre néztem. Őt is rendesen elintézte a pasas.  Megsimogattam az arcát mert ott volt egy lla folt.

Én: Fáj?

Kentin: Csak kicsit.

Én : Sráccok én hazamegyek veletek . Be kell jegelni a sebeket.Gyertek!

Elköszöntem Ninától és Rosátol és elindultunk haza. 

 

Remélem tetszett a 3 . Fejezet ;)

 





























Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése