2014. november 27., csütörtök

5. Fejezet

Amikor felkelltem Castiel még nagyban aludt ezért lábujjhegyen mentem ki a szobából . Szerenycsére nem kellt fel . Amikor kiléptem az ajtón hangos kiabálást hallottam a konyha felől . Kimentem a konyhába hogy megnézzem "mi a vita tárgya".  Amikor beléptem megláttam Ninát és Lisandert akiket Rosa akart leállítani . Nekem is cselekednem kellett ezért rögtön Lisandert akartam leállítani .

Én : Lisander ! Hagyd abba!

Rosa : Haggyátok abba !

Nina: Tűnnyetek innen!

Lisander : Te tűnj innen Nina ! Pakolj össze és húzz el innen !

Nina : Tudod mit ?! Megyek is !

Nina elviharzott a szobájába és elkezdett összepakolni .

Én : Lisander ?

Lisander : Mivan ?

Én : Hagyd ezt abba most ! Ne durcizz itt nekem !

Rosa : Tényleg abbahagyhatnád ezt .

Lisander : Csak haggyatok egy kicsit békken lécci .

Lisander is elviharzott a szobájába ugyanúz mint Nina . Mi meg Rosával csak néztünk .

Rosa : Na .. mostasztán rosz lesz a hangulat .

Én: Megyek felkelteni Kentint .

Rosa : Oké .

Bementem Lisander és Kentin szobályába hogy felkeltsem Kentint.
Azomban amikor megláttam Lisander nemtudtam nem vele foglalkozni .
Lisander az ágya szélén ült és sírt .
Lisander nemszokott sírni akármilyen apró cseplő dolgokon . Ninával már 2 éve voltak eggyütt így megértettem Lisandert . Odaültem mellé az ágyra .

Lisander : Mondtam hogy haggyatok !

Nemszóltam semmit csak megöleltem Lisandert amitől egy kicsit megnyugodott .

Lisander : Köszönöm ... most szerintem elmegyek a parkba . Egyedül szeretnék lenni .

Én : Nyugottan . Megértelek .

Lisander kisétált az ajtón és elment a parkba .

Remélem tetszett ;)



2014. november 24., hétfő

4. Fejezet

4. Fejezet

Elindultunk a fiúkkal haza hogy lekezeljem a sebeiket .
Nem akartam kérdezgetni őket mivel látszott hogy nincsenek jó passzban .
....

Amikor végre hazaértünk , rögtön mentem a hűtőhöz hogy kivegyek két zacskó jégzselét.

Én: Feküdjetek le ! Mindjárt megyek.

A fiúk lefeküdtek két kanapéra a nappaliban.Kikerestem a kencsőcsöket szebtapaszokat és minden màst.

Én: Vigyázat ! Jövök!

Egy kiló szebtapasszal és minden mással eggyensúlyozva billegtem oda a kanapékhoz . Előszőr Kentint akartam kezelni mert ő nagyobbakat kapott . Odamentem hozzá és a fejére helyeztem a jégzselét és a kezén lévő sebre ragtapaszt ragasztottam .

Kentin: Köszönöm !

Én: Én köszönöm ! :)

Most átmentem Castielre aki már el is aludt . Fáradt volt már.Neki is feltettem a fejére a jégzselét . Majd ránéztem a kezére.

Én: Uram atyám!

Kentin: Miaz?

Én: Tiszta seb az ökle .

Elővettem gyorsan a kenőcsöt és óvatosan bekentem Castiel kezét vele. Úgy gondoltam csinálok a fiúknak egy különleges vacsorát , megérdemelték.Kimentem a konyhába és előszőr csináltam két adag teát . Az eggyiket odavittem Kentinnek.

Én: Tessék . Éhes vagy már ?

Kentin: Köszi . Hát eléggé.

Én: És mit ennél?

Kentin: Valami édeset . Mondjuk a te híres amerikai palacsintádat barackal és csokiöntettel.

Én: Szerinted Castiel szereti ?

Kentin: Biztos szeretni fogja .

Én : Oké akkor csinálom máris.

Visszamentem a konyhába és megcsináltam a palacsintából két adagot . Hallottam hogy Castiel felébredt és leejtetze a földje a jégzselét .

Castiel: Mi a?

Kentin: Ott van mögötted .

Castiel: Kössz . Ezt én is tudtam .

Feltettem a kaját egy tálcára és kivittem a fiúknak .

Én : Szia Castiel. Jól aludtál ?

Castiel : Ha nem duláltatok volna folyamatosan akkor jól aludtam volna .

Én : Bocsi . Hoztam neked kaját . Tessék .

Castiel : Kössz .

Én : Tessék Kentin.

Kentin: Köszike.

Én : Fiúk én mehyek fürödni . Addig legyetek el.

Castiel: Ok.

Összeszedtem a pizsamámat a szekrényemből és mentem a fürdőbe . Lefürödtem gyorsan és felöltöztem . Kimentem a fürdőből és mivel még Lisander nem jött haza ezért felhítvam .

Én : Szia Lisander!

Lisander: szia Angel ! Nagy baj van !

Én :  miaz?

Lisander : Nina lelépett egy másik pasival .. és azt mondta szakítunk .

Én : Úristen . Hol vagy ? Érted megyek.

Lisander : köszi nem kell . Itt vagyok már a lépcsőházban .

Én : Várlak . Siess.

Leraktam a telefont és pizsmában kimentem az ajtón és elkezdtem lefelé menni a lépcsőházban . Meg is találtam Lisandert .

Én : Szia .

Lisander : Szia .

Megöleltem Lisandert mert láttam hogy nagyon szomorú Nina miatt .

Én : Gyere.Menjünk fel .

Felmentünk a lakàsba .

Én : És hol van Rosa ?

Lisander : Àtment Leight - hez .

Én : Jah ok .

Láttam hogy Castiel és Kentin lefürdött amíg Lisanderért elvoltam .

Én : Lisander . Szeretnéd hogy veled aludjak ?

Lisander : Miért ?

Én : Aggódom miattad .

Lisander : Nyugi . Jól leszek . Ott van Kentin . Majd ha baj van ő majd értesít téged .

Én : Oké. Akkor én megyek aludni .Jóéjt .

Lisander : Jóéjt .

Én : Jössz Castiel ?

Castiel : Persze .

Castiellel együtt mentünk aludni . Befeküdtünk az ágyba és én rögtön el is aludtunk .

Remélem tetszett a 4 . Fejezet . ♡






2014. november 23., vasárnap

3.fejezet

3.fejezet

Végre elkészültek a csajok így indulhattunk mert már 6 óra volt.A fiúknak igazából nem kellett készülődniük mert ők mint tudjuk mindíg tökéletesek .

Én: Indulhatunk már?

Lisander: Szerintem igen .

Kinyitottam a bejárati ajtót és a többiek kicsődültek rajta kivéve Castielt aki még mindíg a kanepén ült. Odamentem hozzá és mivel lányból vagyok és tudom hogy mivel lehet rávenni egy fiút hogy azt csinálja amit te akarsz ezért átváltottam "csábos" csajjá .

Én: Castiel?

Castiel: Mivan?


Én: Jössz ?

Castiel: Minek?

Én: Én veled akarok menni.

Castiel: Tényleg?

Én: Teljesen komolyan . Na gyere!

Megfogtam Castiel kezét és húzni kezdtem.Láttam a szemem sarkából hogy a többiek hogy bámulnak minket.

Castiel: Jólvan. Csak engedj el!

Én: Hát jó .

 Csatiellel elindultunk a kijárati ajtóhoz és a többiek gyorsan visszaiszkoltak kintre hogy nehogy meglássam hogy leskelődtek.

Én: Láttam én sráccok.

Kentin: Mit?

Én: Azt hogy itt kukkoltatok minket. Hát milyen dolog ez .

Rosa: Bocsánat.

Én: pfff..Na jóó mostmár menjünk.

elindultunk a bulizóhely felé ami most egy házibuli volt Rosa pasijánál Leigh -nél. Mi csak L- nek hívjuk mivel a rendes nevét nem lehet kiejteni normálisan. Na ugye nagyba mentünk a helyhez és ugye rajtam igen magas magassarkú volt ugyancsak a lányokon is. És jött a bucka amibe sikeresen mind a hárman elbotlottunk. Igencsak vicces látványt kelltett az egész .. a fiúknak akik elkezdtek röhögni . Nemhogy felsegítettek volna minket .Áááá de hogy. Igyhát felálltunk mi nagy nehezen.

Én: De izék vagytok!

Kentin: Miért is?

Nina : Igen Lisander!

Lisander: Nyugodjatok meg.

Rosa: Akkor kérjetek bcsánatot!

Lissander,Kentin: Bocsánat.

 Castiel: Bocs

 Mentünk is tovább és szerencsére nem volt több bucka az úton.

........................

Kis idő múlva oda is értünk a helyre és előre mondom mi a csjaszikkal a buli megmentői vagyunk . A fiúk nem ők csak álnak meg iszogatnak.Kentin meg csajozik....

Beléptünk az ajtón és a ház tele volt emberekkel . Bömbölt a zene és sok pia is volt.

Én: Tökéletes.

Rosa: Az ám . De ma csak te fogsz bepasizni Angel.

Én: Tudom.

Leight közben odajött hozzánk.

Leight: Sziasztok! Angel beszélhetek veled egy pillanatra.

Én: Persze.

Leight: Figyu. Tudom hogy neked gyönyörű énekhangod van. Énekelnél nekünk ?

Én. Persze. Mit énekeljek?

Leight: Ami csak szeretnél.

Én: Van egy üres szoba?

Leight: Megmutatom.

Leight- tel felmentünk az emeletre és megmutatta az üres szobát , majd elment .

Kicsit beénekeltem és eldöntöttem mit énekelek.Egy lassú számot.

A Thousand Years - Christina Perri-től . Tökéletes.

Lementem a többiekhez és megmondtam a hírt.

Én: Énekelni fogok!

Kentin: Tényleg?

Én:  Aham.

Rosa: Olyan szép hangod van.Mit énekelsz?

Én: Egy lassú számot.

És már szólt is Leight hogy menjek a rögtönzött színpadra.

Elkezdődött a dal.A kedvencem.  

Majd elkezdtem énekelni többen elkezdtek lassúzni aminek nagyon örültem.Többek között Lisander és Nina , Rosa és Leight.Én pedig Castielt néztem ahogy a kis puncsát iszogatta . Eszembe jutott Apa és Anya is. Anya kedvenc dala volt ez.És vége is van a dalnak .Mindenki tapsolt, és követelték hogy más számot is énekeljek el.Sajnos nem volt több dal a tarsojomban ezért be kellett érniük ezzel.

Odaakartam menni ismét a többiekhez de egy fiú megfogta a kezem .

Én: Mi?

??: Szia cica!

Én: Haggyon békkén!

??: Nem!

A pasas magához húzott és meg akart csókolni de ekkor sikítottam egyet.Mire kinyítottam a szemem a pasasal verekedtek valakik . a valakik pedig az én kedves barátaim voltak. Kentin és Castiel. Lisander azért nem , mert ő nem verekszik. Semmikor és sehol.

Én: Fiúk!

Rosa és Nina arrébb húzott nehogy bajom essen .Leakartam állítani a fiúkat .De mire szóltam volna szerencsére abbahagyták .Odarohantam Castielhez és Kentinhez és megöleltem őket.

Én: köszönöm sráccok.

Kentin: Semmiség :)

Castiel: Jah .. az.

Felnéztem Castielre és láttam hogy rendesen megütötték. 

 Én: Úristen!

Castiel: Mivan?

Én: Az arcod

Castiel: Semmiség.

Most Kentinre néztem. Őt is rendesen elintézte a pasas.  Megsimogattam az arcát mert ott volt egy lla folt.

Én: Fáj?

Kentin: Csak kicsit.

Én : Sráccok én hazamegyek veletek . Be kell jegelni a sebeket.Gyertek!

Elköszöntem Ninától és Rosátol és elindultunk haza. 

 

Remélem tetszett a 3 . Fejezet ;)

 





























2014. november 22., szombat

2. Fejezet

2. fejezet

Kiléptem a fürdőszoba ajtaján és egyből Castielbe botlottam.

Én: Menj arrébb!

Arrébb akartam lökni de nem sikerült .

Castiel: Bocsi cica nem direkt volt

Én: Engem te ne cicázz!

Castiel: Ne durcizz.

Castiel félresimította a szemembe lógó haj tincsemet.

Castiel: Bocsánat

Én: Elfogadom a bocsánatkérést de ne ócsárold a cuccaimat.

Castiel: Akkor te se a stílusomat

Én: Hát jó . Éhes vagy?

Castiel: Eléggé

Én:Mit szeretnél enni? Van piritós vagy palacsinta.

Castiel: A palacsinta megfelel

Elindultunk mostmár kibékülve a konyhába ahol Rosalia és Nina reggelizett éppen.

Én: Sziasztok csajszik .

Rosa,Nina:Jóreggelt Angel.

Közben én gyorsan összedobtam Csatielnek a palacsintát amit kért. Mindenki összegyűlt a konyhában és mindenki falatozott kivéve engem .

Én: Valaki eljön velem a boltba ?

Kentin: Majd én megyek . Te úgyse bírod el a nehéz szatyrokat .

Én: Többre vagyok képes mint gondolnád .

Lisander: Abban mindannyian biztosak vagyunk.

Én: Remélem is .

Rosa: Ma este csinálunk valamit?

Kentin:Elmehetnénk bulizni . Felszedhetek egy csajt .

Én: Ezt úgy mondod mintha minden csajszi érted rajongana . Nem olyan könnyű felszedni egy normális lányt .

Kentin: Olyat mint te ?

Én: Szerinted én normális vagyok ? Mert szerintem közöm nincs a normálishoz.

Kentin: Ehetnél többet .

Én: Ezt még hányszor fogom megkapni?

Kentin : Ameddig világ a világ .

Én : Jaj Istenem ...

A nagy evészet után Kentinnel elindultunk a közeli kisboltba tejért meg kenyérért ... amúgy nem. írtózatosan sok mindent kell venni mivel a kaja nálunk úgy fogy mint az állat . Reggel még van egy zacskó kakaópor estére már egy porszem nincs belőle . Én ezt nem értem . Na mindegy is .

.............

Kentinnel megvásároltunk mindent ami 4  darab teli bevásárló zacskóban nyilvánult meg . Fele fele aránnyal én vittem kettőt és Kentin is vitt kettőt .
Szerencsére közel volt a lakás így nem kelett túl sokat cipekedni.

Én : Megjöttünk !!!

Rosa: Jej!!

Bepakultuk a sok cuccot a hűtőbe meg a szekrénybe , de Kentin máris vette ki a kedvenc kekszét a szekrényből.

Kentin: Kérsz?

Én: igen

Eggyütt elnyammogtunk egy kekszet .
Castiel a kanapén ül egyedü így úgy gondoltam csatlakozom hozzá.

Én : Szia .

Castiel: Szia.

Én : Feltennék pár kérdést.

Castiel: ne kímélj.

Én: Ugye nincs semmi bajod az eggyütt alvással ? Mivel amint láttad a szobánkban egy francia ágy van .

Castiel : nekem nincs gondom.

Én: Horkolsz ?

Castiel: Nem .

Én: miben szoktál aludni?

Castiel: Ez meg milyen kérdés ?!

Én: Csak érdeklődöm .

Castiel: úgy is meglátod este .most minek megkérdezni?

Én : Csak hogy ne érjen meglepetés.

Castiel: pizsamában . Mi másban?

Én : Akkor jó. Na megyek , megsütöm a pizzákat ebédre.

Visszatértem a konyhába és megsütőttem a pizzákat , és mivel ebédidő volt ezért jöhetett a csata kiáltás.

Én: Ebéd!!!!!!!!!!

Összegyűltűnk az asztalnál és megettük a pizzákat .
Majd mindenki ment a dolgára én pedig az éjszakára készülődve körömfestést terveztem ezért össze is gyűjtöttem a kis cuccaimat amikből van egy rakat .

Leültem Castiel és Kentin mellé a kanapéra . Ők nézték a TV-t én pedig a körömlakk színemet választottam ki . Végül sikerült találnom egy pontosan olyan tűzvörös színt mint Castiel haja . Elkezdtem festegetni a körmömet és ez Kentin számára igen szórakoztató látványt nyújtott .

Kentin: úristen mennyi cucc . És ezek a színek ... nem túl szépek . Fúj hogy fested ki már a körmöd ?

Én: Kentin .. Ha nem hagyod abba most akkor az eggyik körömlakkomat a fejeden fogom széttörni. Nem viccelek .

Kentin: Hát jó.

Nefejeztem a manikűrömet majd a szobámba mentem hogy kiválasszam a rucimat hiszen ehez nekem nagyon sok idő kell. Egy sexi darabot akartam hogy a fiúk a buliban csak engem vizslassanak .

Én: Egy egyszerű fekete mini vagy egy fekete csillogós mini? Meg kell néznem a cipőket is . Na szóval itt egy piros egy fekete egy fekete szegecses piros talpal és egy bézs. Szerintem legyen a sima mini és a fekete szegecses . Oké akkor nézzük a kiegészítőket . Hmm.. fülbevaló mindenképp kell . Legyen ez a fekete karika . Csodás . Na a hajam az szörnyű . Valamit csinálnom kell vele.

A hajam színe . Hát egy világos barna és ombre . Szóval a végeinél fokozatosan szőkül .

Én: jó akkor begöndörítem .

Elővettem a kis hajsűtő vasamat és megcsináltam vele a hajam .
Ez az egész úgy kb 4 óráig tartott vagyis idő van és jöhet a smink.Buliba erősebben szoktam sminkelbi ezért most is így tettem . Fekete füstös szem és nude ajkak .

Én : huh.. végre készen .

Teljes díszben mentem ki a sráccokhoz.De természetesen előbb a csajok rohamoztak meg hpgy milyen jol nézek ki . Valjuk be a tetsti adotságaim megvannak . Mind felül mind alul úgyhogy nem panaszkodok .

Rosa: Jaj de szép vagy. Ez új cipő ? Megcsináltad a haja? Nagyon jól áll . Na és a sminked. Kiteztél magadért csajszi .

Nina: Tényleg nagyon szép vagy . A cipő a kedvencem . Gyönyörű mint te.

Majd jöheztek a fiúk . Igazából csak és kizárólag Lisander véleménye számít nekem .

Lisander: jól nézel ki! Mondjuk elég kihívó viselet de buliba teljesen jó.

Én: köszi

Kentin : *fütyül* na ez már valami . Nagyon jól nézel ki.

Én: jaj köszi .

Castiel: Jah . Jól nézel ki.

A csajok is elmentek készülődni a bulihoz.

Remélem tetszett a 2 . Fejezet . Kb naponta jövök az újjakkal de ez változó lesz .köszönöm hogy elolvastad :)

1 fejezet

1 fejezet :)

Sziasztok én Angel Wings vagyok és az egyetemre járok már kerek egy éve a legjobb barátaimmal Lisanderrel , Ninával,Rosalával és Kentinnel . Ezen a nyáron úgy döntöttünk összeköltözünk . Mert miért ne?!
Éppen a reggelimet csináltam az új albérletünkben amikor Lisander mellén lépett.

Lisander: Angel lenne egy dolog amit meg kell beszélnünk.

Én: Ne kímélj.

Lisander: Ideköltözhetne az egyik haverom hozzánk?

Én: Ha nem egy orbítális barom és nem rendetlen akkor igen . ( szeretem ha minden tiszta)

Lisander: Hááát ....

Én: Mi hát?

Lisander : És ha csak kicsit bunkó és csak kicsit rendetlen?

Én: Hát jó ... de nem én fogok takarítani mindenki után !

Lisander : Miattam nem is kell . Tudod hogy én is szeretem ha minden tiszta.

Én: hát persze hogy tudom :)

Lisander: akkor fel is hívom .

Én: Oké :)

Lisander leült az étkezőasztalhoz és bepötyögött egy számot a telefonjába .

Közben én nagyban kentem meg nutellával a palacsintámat amikor betoppant az ajtón a zavaró tényező: Kentin . Kentin sose hagy engem kaját csinálni . Mindíg azt sujkojja belém hogy rendelni sokkal könnyebb .. na persze . Én maradok a főztömnél és eddig nem volt rá panasz senkitől.

Kentin odatoppant mellém és elkezdte a sokásos mondokáját.

Kentin:Jaj már megint.. Mit mondtam neked ? Többet kéne enned . Olyan vagy mint egy fűszál .

Én:Köszi a bókót de most is öt palacsintát eszek . Az nem elég?

Kentin: Háttt . Jó lehet hogy elég de akkor is egyél többet.

Én: Oké

 Lisander közben megdumálta a dolgot a haverjával és ő is odajött hozzánk

Én ott álltam a pultnál és Lisander és Kentin szinte rámmásztak ahogy nézték mit alkotok a palacsintával.

Én: Fiúk!

Kentin: Miaz?

Én: Nem kapok levegőt!

Lisander: Miért?Mi a baj?

Én: Hát hogy beszorítotok és ide leheltek és nem kapok levegőt!

Erre mind a ketten tettek egy lépés hátra.

Én: Köszike :)

Leültem az étkezőasztalhoz és elkeztem nyammogni a palacsintámat . Kentin és Lisander is leült mellém.

Én: Mikor jön?

Lisander: Ki?

Én:A haverod.

Lisander ránézett az órájára.

Lisander: Perceken belül.

Én: És hol fog aludni?

Lisander: Majd veled .

Én voltam az eggyetlen aki egyedül aludt mert Rosa Ninával Kentin pedig Lisanderrel.

Én: Mi? Dehát lehet hogy horkol és nem tudok aludni.Meg nem is ismerjük egymást . mi lesz ha utál?

Lisander: Nyugi. Minden lányt utál elsőre .

Én: Köszi ezzel irtóra megnyugtattál -.-

Lisander: Hidd el jó lesz .

Kentin: Legalább lesz még egy barátod .. vagy nem

Én: És hogy néz ki?

Kentin: Az meglepetés . :)

Én: akkor biztos nem jó pasi ha így titkoljátok.

Kentin és Lisander egymásra néztek és elkezdtek röhögni .

Én: Most mi van ?

Lisander: Meg fogsz lepődni én úgy érzem .

Ekkor csöngetés hallatszott és tudtam hogy megjött a végzetem .

Lisander: megyek és kinyitom . Jó lenne ha felöltöznél .

Berohantam a szobámba és felöltöztem . Fekete naci , magassarkú és egy piros félvállas póló.
Berohantam a fürdőbe és gyorsan megcsináltam a sminkem .Hallottam hogy valaki belép a bejárati ajtón és Lisander köszön neki.
Kimentem a konyhába és vártam hogy a titokzatos idegen betoppanjon.
Ez meg is történt de nem erre számítottam . Lisander szólt hogy menjek oda hozzájuk.

Lisander: Ő itt Castiel . Castiel Ő itt Angel.

Szóval Castiel .. magas , komoly izmos testalkatú igen morcos fiú. Tűzvörös hajjal és szürke szemekkel.

Castiel: Csá.

Én: Szia.

Próbáltam kedvesnek tűnni és mosolyogni de ő észre se vette.
Megfordult és Lisanderrel kezdett beszélni .

Itt úgy döntöttem inkább visszavonulok de Lisander megakadályozta az eltávozásomat.

Lisander: Ne menj . Maradj itt velünk.

Odaálltam Lisander mellé és belekaroltam.

Castiel: Ő a csajod?

Olyan piros lettem mint amilyen a pólóm vagy mit Castiel haja.

Lisander: Nem dehogy . Nina a szobában alszik .

Castiel:Akkor ő szabad?

Lisander: Persze.

Én: Persze?

Lisander: Vagyis , igen.

Én: Na így már jobb.Castiel?

Castiel: Mivan?

 Én: Megmutassam a szobánkat?

Castiel: Szobánkat?

Én: Te és én vagyunk egy szobában.

Castiel: Hát jó. Mutasd.

Én: Erre.

Elvezettem a szobánkig és meg is mutattam neki.

Castiel: Hát ez átalakításra szorul .

Elment és poszterekkel meg festékszórókkal tért vissa . Elkezdte "kidekorálni" a szobát mindenféle rock zenekarok posztereivel és különböző rémísztő feliratokkal. Hogy néhányat említsek.Megöllek , vér és még egyéb nyalánkságok. Én meg csak néztem hogy most meg mit csináljak.

Én: Castiel?

Castiel: Mivan?

Én: Ez neked tetszik így?

Castiel: Igen . Miért? Neked nem? Az engem nem izgat . Az van amit én akarok.Világos?

Én  Csak néztem Castiel szemébe .Erre a megnyilvánulására egyszerűen semmilyen kedves szó nem hathatott.Most mit mondjak ? Hogy igen? Dehát ez undorító és eggyáltalán nem művészi.összefestette a falat mindenféle pszichopata felirattal és én ezt viseljem el?

Én: De.. ez..

Castiel: igen?

Én: nem az én stílusom

Castiel: Képzeld . Nekem meg nem stílusom a szivecskék és a mindenféle hülyeség .

Én: De nincs is ilyen a szobámban.

Castiel odalépett az íroasztalomhoz és felvette a perselyemet és a hógömbömet.

Castiel: De ilyen meg ilyen van . Ezek is hülyeségek.

Ekkor eltört a mécses ugyanis pont azt a két dolgot választotta ki amit az anyukámtól és az apukámtól kaptam .  Akik egy éve meghaltak .
Elkezdtem sírni , kirohantam a szobából a fürdőbe és bezártam az ajtót.
Castiel szólt Lisandernek hogy "hisztizek" és jöttek is a segítségemre.

Lisander: Angel.Hagy menjek be.

Én csak zokogtam ahogy csak tudtam és nem válaszoltam.

Lisander: Kérlek.

Odamásztam az ajtóhoz és kinyitottam Lisandernek. Beengettem majd utána bezártam az ajtót.

Lisander tudta mi a baj hiszen ő mindent tud rólam . Semmit nem titkolunk egymás előtt. Lisander megölelt és adott egy zsepit.

Lisander: Beletrafált mi?

Én: Bele.

Lisander: Nyugodj meg. Nincs semmi baj.

Hallottam hogy valaki nekidől a fürdőszoba ajtajának és ezt mondja: Basszus.

Én: Azt mondta hülyeségek . Arra két tárgyra ami a világon  a legtöbbet jelent nekem.Ez volt a legrosszabb dolog amit mondhatott nekem .

Lisander: Tudom hogy ez nagyon rosszul esett de

Belevágtam Lisander szavába mielőtt végigmondthatta volna .

Én:De mi?! Menjek ki és mondjam azt hogy semmi baj amikor semmi nincs rendben?!

Lisander: Ezt nem mondtam . Csak nyugodj meg .

Lisander kiment a fürdőből és néhány percel később én is követtem .

Remélem tetszett az első fejezet :) . Jön a többi is igérem :)

    







Egy kicsit magamról és a történetről

Szia :) én Anna vagyok . A barátaimnak csak Nusi . Köszöntelek az első blogomon :) .

Magamról: Lényegében én egy egyszerű lány vagyok . A "nyávogós" kategóriától messze állok ( nem akarok senkit se megsérteni bocsi ha igen ) inkább az őszinteségemről ismernek az emberek . Szeretek animét rajzolni . Főleg lány karaktereket mivel fiúkat egyenlőre nem tudok . (Ha valamit  rosszul írok akkor bocsánat ) Nyugottan mond el a véleményed a blogról vagy velem kapcsolatban pl: miben változtassak vagy ilyesmik ( nem fogok megsértődni nyugi) .Na ennyit magamról :)

A Történetről: Nem akartam egy Love storyba rögtön belevinni téged kedves olvasó . Inkább fokozatosan kialakított történetet szeretnék . Persze lesz benne olyan is de nem rögtön meg minden . A történet egy egyetemi bandáról szól akik imádnak bulizni és mindenféle őrült dolgot csinálni. Ők egy albérletben laknak és a történet rögtön nyáron kezdődik ( tudom tudom hülye ötlet az hogy itt van a nyakunkon a tél de én meg rögtön nyárral kezdek . bocsi ha valakit ez zavar csak így kerek az egész) . A főszereplő Angel lessz aki egyben szerény és visszahúzodó de őrűlt és kedves lány . Az albérletben lakók: Lisander , Angel, Castiel, Rosalia, Kentin, Nina . Röviden a kapcsolatokról :

Nina :(itt kicsit nagyobb mint a csábításból jelesben . Annyi éves mint a többiek . ) Lisander barátnője ,


Castiel :Lisander és Kentin  haverja .Csak most jött az egyetemre . Nem ismeri a lányokat .

Lisander: Mindenkit ismer . Angel legjobb barátja .Nina pasija.

(az izmos) Kentin: Mindenkit ismer . A csapat bolodja .

Angel: őt már kitárgyaltuk. Mindenkit ismer kivéve Castielt.

Rosalia: Mindenkit ismer kivéve Castielt.

Naa ez is kitárgyaltuk . ennyit így bevezetőleg :) . Remélem bejön majd a történet :)