2014. november 24., hétfő

4. Fejezet

4. Fejezet

Elindultunk a fiúkkal haza hogy lekezeljem a sebeiket .
Nem akartam kérdezgetni őket mivel látszott hogy nincsenek jó passzban .
....

Amikor végre hazaértünk , rögtön mentem a hűtőhöz hogy kivegyek két zacskó jégzselét.

Én: Feküdjetek le ! Mindjárt megyek.

A fiúk lefeküdtek két kanapéra a nappaliban.Kikerestem a kencsőcsöket szebtapaszokat és minden màst.

Én: Vigyázat ! Jövök!

Egy kiló szebtapasszal és minden mással eggyensúlyozva billegtem oda a kanapékhoz . Előszőr Kentint akartam kezelni mert ő nagyobbakat kapott . Odamentem hozzá és a fejére helyeztem a jégzselét és a kezén lévő sebre ragtapaszt ragasztottam .

Kentin: Köszönöm !

Én: Én köszönöm ! :)

Most átmentem Castielre aki már el is aludt . Fáradt volt már.Neki is feltettem a fejére a jégzselét . Majd ránéztem a kezére.

Én: Uram atyám!

Kentin: Miaz?

Én: Tiszta seb az ökle .

Elővettem gyorsan a kenőcsöt és óvatosan bekentem Castiel kezét vele. Úgy gondoltam csinálok a fiúknak egy különleges vacsorát , megérdemelték.Kimentem a konyhába és előszőr csináltam két adag teát . Az eggyiket odavittem Kentinnek.

Én: Tessék . Éhes vagy már ?

Kentin: Köszi . Hát eléggé.

Én: És mit ennél?

Kentin: Valami édeset . Mondjuk a te híres amerikai palacsintádat barackal és csokiöntettel.

Én: Szerinted Castiel szereti ?

Kentin: Biztos szeretni fogja .

Én : Oké akkor csinálom máris.

Visszamentem a konyhába és megcsináltam a palacsintából két adagot . Hallottam hogy Castiel felébredt és leejtetze a földje a jégzselét .

Castiel: Mi a?

Kentin: Ott van mögötted .

Castiel: Kössz . Ezt én is tudtam .

Feltettem a kaját egy tálcára és kivittem a fiúknak .

Én : Szia Castiel. Jól aludtál ?

Castiel : Ha nem duláltatok volna folyamatosan akkor jól aludtam volna .

Én : Bocsi . Hoztam neked kaját . Tessék .

Castiel : Kössz .

Én : Tessék Kentin.

Kentin: Köszike.

Én : Fiúk én mehyek fürödni . Addig legyetek el.

Castiel: Ok.

Összeszedtem a pizsamámat a szekrényemből és mentem a fürdőbe . Lefürödtem gyorsan és felöltöztem . Kimentem a fürdőből és mivel még Lisander nem jött haza ezért felhítvam .

Én : Szia Lisander!

Lisander: szia Angel ! Nagy baj van !

Én :  miaz?

Lisander : Nina lelépett egy másik pasival .. és azt mondta szakítunk .

Én : Úristen . Hol vagy ? Érted megyek.

Lisander : köszi nem kell . Itt vagyok már a lépcsőházban .

Én : Várlak . Siess.

Leraktam a telefont és pizsmában kimentem az ajtón és elkezdtem lefelé menni a lépcsőházban . Meg is találtam Lisandert .

Én : Szia .

Lisander : Szia .

Megöleltem Lisandert mert láttam hogy nagyon szomorú Nina miatt .

Én : Gyere.Menjünk fel .

Felmentünk a lakàsba .

Én : És hol van Rosa ?

Lisander : Àtment Leight - hez .

Én : Jah ok .

Láttam hogy Castiel és Kentin lefürdött amíg Lisanderért elvoltam .

Én : Lisander . Szeretnéd hogy veled aludjak ?

Lisander : Miért ?

Én : Aggódom miattad .

Lisander : Nyugi . Jól leszek . Ott van Kentin . Majd ha baj van ő majd értesít téged .

Én : Oké. Akkor én megyek aludni .Jóéjt .

Lisander : Jóéjt .

Én : Jössz Castiel ?

Castiel : Persze .

Castiellel együtt mentünk aludni . Befeküdtünk az ágyba és én rögtön el is aludtunk .

Remélem tetszett a 4 . Fejezet . ♡






Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése