4. Fejezet
Elindultunk a fiúkkal haza hogy lekezeljem a sebeiket .
Nem akartam kérdezgetni őket mivel látszott hogy nincsenek jó passzban .
....
Amikor végre hazaértünk , rögtön mentem a hűtőhöz hogy kivegyek két zacskó jégzselét.
Én: Feküdjetek le ! Mindjárt megyek.
A fiúk lefeküdtek két kanapéra a nappaliban.Kikerestem a kencsőcsöket szebtapaszokat és minden màst.
Én: Vigyázat ! Jövök!
Egy kiló szebtapasszal és minden mással eggyensúlyozva billegtem oda a kanapékhoz . Előszőr Kentint akartam kezelni mert ő nagyobbakat kapott . Odamentem hozzá és a fejére helyeztem a jégzselét és a kezén lévő sebre ragtapaszt ragasztottam .
Kentin: Köszönöm !
Én: Én köszönöm ! :)
Most átmentem Castielre aki már el is aludt . Fáradt volt már.Neki is feltettem a fejére a jégzselét . Majd ránéztem a kezére.
Én: Uram atyám!
Kentin: Miaz?
Én: Tiszta seb az ökle .
Elővettem gyorsan a kenőcsöt és óvatosan bekentem Castiel kezét vele. Úgy gondoltam csinálok a fiúknak egy különleges vacsorát , megérdemelték.Kimentem a konyhába és előszőr csináltam két adag teát . Az eggyiket odavittem Kentinnek.
Én: Tessék . Éhes vagy már ?
Kentin: Köszi . Hát eléggé.
Én: És mit ennél?
Kentin: Valami édeset . Mondjuk a te híres amerikai palacsintádat barackal és csokiöntettel.
Én: Szerinted Castiel szereti ?
Kentin: Biztos szeretni fogja .
Én : Oké akkor csinálom máris.
Visszamentem a konyhába és megcsináltam a palacsintából két adagot . Hallottam hogy Castiel felébredt és leejtetze a földje a jégzselét .
Castiel: Mi a?
Kentin: Ott van mögötted .
Castiel: Kössz . Ezt én is tudtam .
Feltettem a kaját egy tálcára és kivittem a fiúknak .
Én : Szia Castiel. Jól aludtál ?
Castiel : Ha nem duláltatok volna folyamatosan akkor jól aludtam volna .
Én : Bocsi . Hoztam neked kaját . Tessék .
Castiel : Kössz .
Én : Tessék Kentin.
Kentin: Köszike.
Én : Fiúk én mehyek fürödni . Addig legyetek el.
Castiel: Ok.
Összeszedtem a pizsamámat a szekrényemből és mentem a fürdőbe . Lefürödtem gyorsan és felöltöztem . Kimentem a fürdőből és mivel még Lisander nem jött haza ezért felhítvam .
Én : Szia Lisander!
Lisander: szia Angel ! Nagy baj van !
Én : miaz?
Lisander : Nina lelépett egy másik pasival .. és azt mondta szakítunk .
Én : Úristen . Hol vagy ? Érted megyek.
Lisander : köszi nem kell . Itt vagyok már a lépcsőházban .
Én : Várlak . Siess.
Leraktam a telefont és pizsmában kimentem az ajtón és elkezdtem lefelé menni a lépcsőházban . Meg is találtam Lisandert .
Én : Szia .
Lisander : Szia .
Megöleltem Lisandert mert láttam hogy nagyon szomorú Nina miatt .
Én : Gyere.Menjünk fel .
Felmentünk a lakàsba .
Én : És hol van Rosa ?
Lisander : Àtment Leight - hez .
Én : Jah ok .
Láttam hogy Castiel és Kentin lefürdött amíg Lisanderért elvoltam .
Én : Lisander . Szeretnéd hogy veled aludjak ?
Lisander : Miért ?
Én : Aggódom miattad .
Lisander : Nyugi . Jól leszek . Ott van Kentin . Majd ha baj van ő majd értesít téged .
Én : Oké. Akkor én megyek aludni .Jóéjt .
Lisander : Jóéjt .
Én : Jössz Castiel ?
Castiel : Persze .
Castiellel együtt mentünk aludni . Befeküdtünk az ágyba és én rögtön el is aludtunk .
Remélem tetszett a 4 . Fejezet . ♡
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése