Amikor felkelltem Castiel még nagyban aludt ezért lábujjhegyen mentem ki a szobából . Szerenycsére nem kellt fel . Amikor kiléptem az ajtón hangos kiabálást hallottam a konyha felől . Kimentem a konyhába hogy megnézzem "mi a vita tárgya". Amikor beléptem megláttam Ninát és Lisandert akiket Rosa akart leállítani . Nekem is cselekednem kellett ezért rögtön Lisandert akartam leállítani .
Én : Lisander ! Hagyd abba!
Rosa : Haggyátok abba !
Nina: Tűnnyetek innen!
Lisander : Te tűnj innen Nina ! Pakolj össze és húzz el innen !
Nina : Tudod mit ?! Megyek is !
Nina elviharzott a szobájába és elkezdett összepakolni .
Én : Lisander ?
Lisander : Mivan ?
Én : Hagyd ezt abba most ! Ne durcizz itt nekem !
Rosa : Tényleg abbahagyhatnád ezt .
Lisander : Csak haggyatok egy kicsit békken lécci .
Lisander is elviharzott a szobájába ugyanúz mint Nina . Mi meg Rosával csak néztünk .
Rosa : Na .. mostasztán rosz lesz a hangulat .
Én: Megyek felkelteni Kentint .
Rosa : Oké .
Bementem Lisander és Kentin szobályába hogy felkeltsem Kentint.
Azomban amikor megláttam Lisander nemtudtam nem vele foglalkozni .
Lisander az ágya szélén ült és sírt .
Lisander nemszokott sírni akármilyen apró cseplő dolgokon . Ninával már 2 éve voltak eggyütt így megértettem Lisandert . Odaültem mellé az ágyra .
Lisander : Mondtam hogy haggyatok !
Nemszóltam semmit csak megöleltem Lisandert amitől egy kicsit megnyugodott .
Lisander : Köszönöm ... most szerintem elmegyek a parkba . Egyedül szeretnék lenni .
Én : Nyugottan . Megértelek .
Lisander kisétált az ajtón és elment a parkba .
Remélem tetszett ;)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése