2014. november 27., csütörtök

5. Fejezet

Amikor felkelltem Castiel még nagyban aludt ezért lábujjhegyen mentem ki a szobából . Szerenycsére nem kellt fel . Amikor kiléptem az ajtón hangos kiabálást hallottam a konyha felől . Kimentem a konyhába hogy megnézzem "mi a vita tárgya".  Amikor beléptem megláttam Ninát és Lisandert akiket Rosa akart leállítani . Nekem is cselekednem kellett ezért rögtön Lisandert akartam leállítani .

Én : Lisander ! Hagyd abba!

Rosa : Haggyátok abba !

Nina: Tűnnyetek innen!

Lisander : Te tűnj innen Nina ! Pakolj össze és húzz el innen !

Nina : Tudod mit ?! Megyek is !

Nina elviharzott a szobájába és elkezdett összepakolni .

Én : Lisander ?

Lisander : Mivan ?

Én : Hagyd ezt abba most ! Ne durcizz itt nekem !

Rosa : Tényleg abbahagyhatnád ezt .

Lisander : Csak haggyatok egy kicsit békken lécci .

Lisander is elviharzott a szobájába ugyanúz mint Nina . Mi meg Rosával csak néztünk .

Rosa : Na .. mostasztán rosz lesz a hangulat .

Én: Megyek felkelteni Kentint .

Rosa : Oké .

Bementem Lisander és Kentin szobályába hogy felkeltsem Kentint.
Azomban amikor megláttam Lisander nemtudtam nem vele foglalkozni .
Lisander az ágya szélén ült és sírt .
Lisander nemszokott sírni akármilyen apró cseplő dolgokon . Ninával már 2 éve voltak eggyütt így megértettem Lisandert . Odaültem mellé az ágyra .

Lisander : Mondtam hogy haggyatok !

Nemszóltam semmit csak megöleltem Lisandert amitől egy kicsit megnyugodott .

Lisander : Köszönöm ... most szerintem elmegyek a parkba . Egyedül szeretnék lenni .

Én : Nyugottan . Megértelek .

Lisander kisétált az ajtón és elment a parkba .

Remélem tetszett ;)



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése