2014. november 22., szombat

2. Fejezet

2. fejezet

Kiléptem a fürdőszoba ajtaján és egyből Castielbe botlottam.

Én: Menj arrébb!

Arrébb akartam lökni de nem sikerült .

Castiel: Bocsi cica nem direkt volt

Én: Engem te ne cicázz!

Castiel: Ne durcizz.

Castiel félresimította a szemembe lógó haj tincsemet.

Castiel: Bocsánat

Én: Elfogadom a bocsánatkérést de ne ócsárold a cuccaimat.

Castiel: Akkor te se a stílusomat

Én: Hát jó . Éhes vagy?

Castiel: Eléggé

Én:Mit szeretnél enni? Van piritós vagy palacsinta.

Castiel: A palacsinta megfelel

Elindultunk mostmár kibékülve a konyhába ahol Rosalia és Nina reggelizett éppen.

Én: Sziasztok csajszik .

Rosa,Nina:Jóreggelt Angel.

Közben én gyorsan összedobtam Csatielnek a palacsintát amit kért. Mindenki összegyűlt a konyhában és mindenki falatozott kivéve engem .

Én: Valaki eljön velem a boltba ?

Kentin: Majd én megyek . Te úgyse bírod el a nehéz szatyrokat .

Én: Többre vagyok képes mint gondolnád .

Lisander: Abban mindannyian biztosak vagyunk.

Én: Remélem is .

Rosa: Ma este csinálunk valamit?

Kentin:Elmehetnénk bulizni . Felszedhetek egy csajt .

Én: Ezt úgy mondod mintha minden csajszi érted rajongana . Nem olyan könnyű felszedni egy normális lányt .

Kentin: Olyat mint te ?

Én: Szerinted én normális vagyok ? Mert szerintem közöm nincs a normálishoz.

Kentin: Ehetnél többet .

Én: Ezt még hányszor fogom megkapni?

Kentin : Ameddig világ a világ .

Én : Jaj Istenem ...

A nagy evészet után Kentinnel elindultunk a közeli kisboltba tejért meg kenyérért ... amúgy nem. írtózatosan sok mindent kell venni mivel a kaja nálunk úgy fogy mint az állat . Reggel még van egy zacskó kakaópor estére már egy porszem nincs belőle . Én ezt nem értem . Na mindegy is .

.............

Kentinnel megvásároltunk mindent ami 4  darab teli bevásárló zacskóban nyilvánult meg . Fele fele aránnyal én vittem kettőt és Kentin is vitt kettőt .
Szerencsére közel volt a lakás így nem kelett túl sokat cipekedni.

Én : Megjöttünk !!!

Rosa: Jej!!

Bepakultuk a sok cuccot a hűtőbe meg a szekrénybe , de Kentin máris vette ki a kedvenc kekszét a szekrényből.

Kentin: Kérsz?

Én: igen

Eggyütt elnyammogtunk egy kekszet .
Castiel a kanapén ül egyedü így úgy gondoltam csatlakozom hozzá.

Én : Szia .

Castiel: Szia.

Én : Feltennék pár kérdést.

Castiel: ne kímélj.

Én: Ugye nincs semmi bajod az eggyütt alvással ? Mivel amint láttad a szobánkban egy francia ágy van .

Castiel : nekem nincs gondom.

Én: Horkolsz ?

Castiel: Nem .

Én: miben szoktál aludni?

Castiel: Ez meg milyen kérdés ?!

Én: Csak érdeklődöm .

Castiel: úgy is meglátod este .most minek megkérdezni?

Én : Csak hogy ne érjen meglepetés.

Castiel: pizsamában . Mi másban?

Én : Akkor jó. Na megyek , megsütöm a pizzákat ebédre.

Visszatértem a konyhába és megsütőttem a pizzákat , és mivel ebédidő volt ezért jöhetett a csata kiáltás.

Én: Ebéd!!!!!!!!!!

Összegyűltűnk az asztalnál és megettük a pizzákat .
Majd mindenki ment a dolgára én pedig az éjszakára készülődve körömfestést terveztem ezért össze is gyűjtöttem a kis cuccaimat amikből van egy rakat .

Leültem Castiel és Kentin mellé a kanapéra . Ők nézték a TV-t én pedig a körömlakk színemet választottam ki . Végül sikerült találnom egy pontosan olyan tűzvörös színt mint Castiel haja . Elkezdtem festegetni a körmömet és ez Kentin számára igen szórakoztató látványt nyújtott .

Kentin: úristen mennyi cucc . És ezek a színek ... nem túl szépek . Fúj hogy fested ki már a körmöd ?

Én: Kentin .. Ha nem hagyod abba most akkor az eggyik körömlakkomat a fejeden fogom széttörni. Nem viccelek .

Kentin: Hát jó.

Nefejeztem a manikűrömet majd a szobámba mentem hogy kiválasszam a rucimat hiszen ehez nekem nagyon sok idő kell. Egy sexi darabot akartam hogy a fiúk a buliban csak engem vizslassanak .

Én: Egy egyszerű fekete mini vagy egy fekete csillogós mini? Meg kell néznem a cipőket is . Na szóval itt egy piros egy fekete egy fekete szegecses piros talpal és egy bézs. Szerintem legyen a sima mini és a fekete szegecses . Oké akkor nézzük a kiegészítőket . Hmm.. fülbevaló mindenképp kell . Legyen ez a fekete karika . Csodás . Na a hajam az szörnyű . Valamit csinálnom kell vele.

A hajam színe . Hát egy világos barna és ombre . Szóval a végeinél fokozatosan szőkül .

Én: jó akkor begöndörítem .

Elővettem a kis hajsűtő vasamat és megcsináltam vele a hajam .
Ez az egész úgy kb 4 óráig tartott vagyis idő van és jöhet a smink.Buliba erősebben szoktam sminkelbi ezért most is így tettem . Fekete füstös szem és nude ajkak .

Én : huh.. végre készen .

Teljes díszben mentem ki a sráccokhoz.De természetesen előbb a csajok rohamoztak meg hpgy milyen jol nézek ki . Valjuk be a tetsti adotságaim megvannak . Mind felül mind alul úgyhogy nem panaszkodok .

Rosa: Jaj de szép vagy. Ez új cipő ? Megcsináltad a haja? Nagyon jól áll . Na és a sminked. Kiteztél magadért csajszi .

Nina: Tényleg nagyon szép vagy . A cipő a kedvencem . Gyönyörű mint te.

Majd jöheztek a fiúk . Igazából csak és kizárólag Lisander véleménye számít nekem .

Lisander: jól nézel ki! Mondjuk elég kihívó viselet de buliba teljesen jó.

Én: köszi

Kentin : *fütyül* na ez már valami . Nagyon jól nézel ki.

Én: jaj köszi .

Castiel: Jah . Jól nézel ki.

A csajok is elmentek készülődni a bulihoz.

Remélem tetszett a 2 . Fejezet . Kb naponta jövök az újjakkal de ez változó lesz .köszönöm hogy elolvastad :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése