2. fejezet
Kiléptem a fürdőszoba ajtaján és egyből Castielbe botlottam.
Én: Menj arrébb!
Arrébb akartam lökni de nem sikerült .
Castiel: Bocsi cica nem direkt volt
Én: Engem te ne cicázz!
Castiel: Ne durcizz.
Castiel félresimította a szemembe lógó haj tincsemet.
Castiel: Bocsánat
Én: Elfogadom a bocsánatkérést de ne ócsárold a cuccaimat.
Castiel: Akkor te se a stílusomat
Én: Hát jó . Éhes vagy?
Castiel: Eléggé
Én:Mit szeretnél enni? Van piritós vagy palacsinta.
Castiel: A palacsinta megfelel
Elindultunk mostmár kibékülve a konyhába ahol Rosalia és Nina reggelizett éppen.
Én: Sziasztok csajszik .
Rosa,Nina:Jóreggelt Angel.
Közben én gyorsan összedobtam Csatielnek a palacsintát amit kért. Mindenki összegyűlt a konyhában és mindenki falatozott kivéve engem .
Én: Valaki eljön velem a boltba ?
Kentin: Majd én megyek . Te úgyse bírod el a nehéz szatyrokat .
Én: Többre vagyok képes mint gondolnád .
Lisander: Abban mindannyian biztosak vagyunk.
Én: Remélem is .
Rosa: Ma este csinálunk valamit?
Kentin:Elmehetnénk bulizni . Felszedhetek egy csajt .
Én: Ezt úgy mondod mintha minden csajszi érted rajongana . Nem olyan könnyű felszedni egy normális lányt .
Kentin: Olyat mint te ?
Én: Szerinted én normális vagyok ? Mert szerintem közöm nincs a normálishoz.
Kentin: Ehetnél többet .
Én: Ezt még hányszor fogom megkapni?
Kentin : Ameddig világ a világ .
Én : Jaj Istenem ...
A nagy evészet után Kentinnel elindultunk a közeli kisboltba tejért meg kenyérért ... amúgy nem. írtózatosan sok mindent kell venni mivel a kaja nálunk úgy fogy mint az állat . Reggel még van egy zacskó kakaópor estére már egy porszem nincs belőle . Én ezt nem értem . Na mindegy is .
.............
Kentinnel megvásároltunk mindent ami 4 darab teli bevásárló zacskóban nyilvánult meg . Fele fele aránnyal én vittem kettőt és Kentin is vitt kettőt .
Szerencsére közel volt a lakás így nem kelett túl sokat cipekedni.
Én : Megjöttünk !!!
Rosa: Jej!!
Bepakultuk a sok cuccot a hűtőbe meg a szekrénybe , de Kentin máris vette ki a kedvenc kekszét a szekrényből.
Kentin: Kérsz?
Én: igen
Eggyütt elnyammogtunk egy kekszet .
Castiel a kanapén ül egyedü így úgy gondoltam csatlakozom hozzá.
Én : Szia .
Castiel: Szia.
Én : Feltennék pár kérdést.
Castiel: ne kímélj.
Én: Ugye nincs semmi bajod az eggyütt alvással ? Mivel amint láttad a szobánkban egy francia ágy van .
Castiel : nekem nincs gondom.
Én: Horkolsz ?
Castiel: Nem .
Én: miben szoktál aludni?
Castiel: Ez meg milyen kérdés ?!
Én: Csak érdeklődöm .
Castiel: úgy is meglátod este .most minek megkérdezni?
Én : Csak hogy ne érjen meglepetés.
Castiel: pizsamában . Mi másban?
Én : Akkor jó. Na megyek , megsütöm a pizzákat ebédre.
Visszatértem a konyhába és megsütőttem a pizzákat , és mivel ebédidő volt ezért jöhetett a csata kiáltás.
Én: Ebéd!!!!!!!!!!
Összegyűltűnk az asztalnál és megettük a pizzákat .
Majd mindenki ment a dolgára én pedig az éjszakára készülődve körömfestést terveztem ezért össze is gyűjtöttem a kis cuccaimat amikből van egy rakat .
Leültem Castiel és Kentin mellé a kanapéra . Ők nézték a TV-t én pedig a körömlakk színemet választottam ki . Végül sikerült találnom egy pontosan olyan tűzvörös színt mint Castiel haja . Elkezdtem festegetni a körmömet és ez Kentin számára igen szórakoztató látványt nyújtott .
Kentin: úristen mennyi cucc . És ezek a színek ... nem túl szépek . Fúj hogy fested ki már a körmöd ?
Én: Kentin .. Ha nem hagyod abba most akkor az eggyik körömlakkomat a fejeden fogom széttörni. Nem viccelek .
Kentin: Hát jó.
Nefejeztem a manikűrömet majd a szobámba mentem hogy kiválasszam a rucimat hiszen ehez nekem nagyon sok idő kell. Egy sexi darabot akartam hogy a fiúk a buliban csak engem vizslassanak .
Én: Egy egyszerű fekete mini vagy egy fekete csillogós mini? Meg kell néznem a cipőket is . Na szóval itt egy piros egy fekete egy fekete szegecses piros talpal és egy bézs. Szerintem legyen a sima mini és a fekete szegecses . Oké akkor nézzük a kiegészítőket . Hmm.. fülbevaló mindenképp kell . Legyen ez a fekete karika . Csodás . Na a hajam az szörnyű . Valamit csinálnom kell vele.
A hajam színe . Hát egy világos barna és ombre . Szóval a végeinél fokozatosan szőkül .
Én: jó akkor begöndörítem .
Elővettem a kis hajsűtő vasamat és megcsináltam vele a hajam .
Ez az egész úgy kb 4 óráig tartott vagyis idő van és jöhet a smink.Buliba erősebben szoktam sminkelbi ezért most is így tettem . Fekete füstös szem és nude ajkak .
Én : huh.. végre készen .
Teljes díszben mentem ki a sráccokhoz.De természetesen előbb a csajok rohamoztak meg hpgy milyen jol nézek ki . Valjuk be a tetsti adotságaim megvannak . Mind felül mind alul úgyhogy nem panaszkodok .
Rosa: Jaj de szép vagy. Ez új cipő ? Megcsináltad a haja? Nagyon jól áll . Na és a sminked. Kiteztél magadért csajszi .
Nina: Tényleg nagyon szép vagy . A cipő a kedvencem . Gyönyörű mint te.
Majd jöheztek a fiúk . Igazából csak és kizárólag Lisander véleménye számít nekem .
Lisander: jól nézel ki! Mondjuk elég kihívó viselet de buliba teljesen jó.
Én: köszi
Kentin : *fütyül* na ez már valami . Nagyon jól nézel ki.
Én: jaj köszi .
Castiel: Jah . Jól nézel ki.
A csajok is elmentek készülődni a bulihoz.
Remélem tetszett a 2 . Fejezet . Kb naponta jövök az újjakkal de ez változó lesz .köszönöm hogy elolvastad :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése